Siirry sisältöön
Matkahuolto
Reitillä peruttuja vuoroja
Hae uusi reitti
This page requires JavaScript to run.
Linja
Matkahuolto Reittiopas
-
Linjaohje
432
Pysäkit
Aikataulu
Poikkeukset
Turku, linja-autoasema ➔ Alastaro (ma-pe)
Vuorisen Liikenne Oy
Juuri nyt
Pysäkki
Lähtee
Turku, linja-autoasema
12:10
Autistenaukio
174
12:11
Parrantie
613
12:12
Markulanpuisto
979
12:13
Pohjoiskaari
1579
12:14
Prykinkuja
1580
12:15
Auranportti vt 9 P
12:30
Aura th P
12:31
Säästökallio
8028
12:32
Halavantie
8026
Auran keskustan suuntaan (valtatie 9:ltä poispäin)
12:33
Kisatie I
12:33
Nikkarinkuja P
8024
12:34
Aura Yhdystie E
8022
12:34
Aura-Salon risteys
8019
12:35
Aura Yhdystie P
8021
12:35
Kuuskoski P
12:36
Takalistontie I
12:38
Pöytyän raja I
12:39
Juholantie I
12:39
Äijänkanto I
12:40
Jalkala I
12:42
Jevätinoja I
12:43
Vahamaa I
12:44
Kyrö th I
12:45
Kyrön saha E
12:46
Koulukeskus E
12:47
Kyrön tori
12:50
Kyrön saha P
12:50
Lahjatie I
12:52
Huitinperä th I
12:53
Kumilansuo th I
12:53
Kaulanperä vt 9 I
12:54
Kumila th I
12:55
Mellilä th I
12:55
Kontola th I
12:55
Valtatie 1498 I
12:56
Katinhäntä I
12:56
Ketotie I
12:57
Kankaankulma I
12:58
Huovintie I
12:58
Mellilä th I
13:00
Uittola I
13:03
Patsaspuisto I
13:04
Pappinen th I
13:06
Karhula th I
13:07
Ruoppa th P
13:08
Jäähalli I
13:11
Tapiolanmäki P
13:12
Rautatieasema
Loimaan rautatieaseman piha, joka toimii myös bussiterminaalina
13:20
Tori L
13:21
Loimaan sairaala L
13:22
Aleksis Kiven katu L
13:23
Kartanonmäki th L
13:23
Arvidinkatu L
13:24
Parkki Hirvikoskentie L
13:25
Matonpesupaikka L
13:25
Valimonkatu L
13:26
Ferraria L
13:27
Vesikoski th L
13:28
Nokkalantie L
13:28
Hirvikoski P
13:30
Opintie P
13:30
Mestarintie P
13:30
Kanta-Loimaan kirkko P
13:31
Holmanoja P
13:31
Karsattila th P
13:32
Loimijoen silta I [ei merkkiä]
13:32
Kurittulan koulu P
13:33
Kurittula P
13:33
Köyliönkylä th L
13:34
Haitula P
13:36
Kesärlä P
13:37
Reitola P
13:37
Myllytie P
13:38
Niinijoensuu L
13:39
Kurittula th P
13:41
Sikiläntie P
13:43
Alastaro keskusta
13:45